Strony, które czytam:

piątek, 7 września 2012

Julia - Odcinek 130, 131, 132  Julia - Odcinek 130
Stary Janicki nadal nie akceptuje Kamila. Maciek jest zawiedziony postawą ojca. Bożena próbuje przekonać Monikę, aby spotkała się z Darkiem. Janek decyduje się na wyjazd za granicę. Sławek namawia Agnieszkę, aby przyjęła propozycję ugody. W końcu, podczas rozmowy dociera do niego, że Agnieszka jest w nim zakochana.


  

Julia - Odcinek 131

Hanna martwi się o swojego najstarszego syna - Janka. Czuje, że jej rodzina się rozpada, a ona jest bezradna. W prasie ukazuje się artykuł z sensacyjną informacją na temat Janickich. Personel kliniki oczekuje wizyty Agnieszki, która ma zdecydować, czy podpisze ugodę. Panuje nerwowa atmosfera.

  

Julia - Odcinek 132

Agnieszka wybucha wściekłością, gdy dowiaduje się, że Sławek zataił przed nią ,że jest synem Janickiego. Tadeusz kłóci się z Hanną, która wytyka mu faworyzowanie Sławka. Julia chce porozmawiać z Agnieszką, by przekonać ją do podpisania ugody. Sławek odradza jej spotkanie z Turczyńską. Równocześnie prosi wspólniczkę, żeby nie kontaktowała się z Julią. Obawia się, że jego współpraca z Agnieszką wyjdzie na jaw.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytaj także:

Czytaj także:

Obserwatorzy