Strony, które czytam:

środa, 19 września 2012

Julia - Odcinek 142, 143, 144  Julia - Odcinek 142
Julia przeczuwa, że na kolacji Janek wyzna jej miłość! Dziewczyna bardzo przeżywa spotkanie z ukochanym.
Sławek zamieszcza w gazecie przeprosiny. Wyjaśnia również, że Janek nie popełnił błędu lekarskiego.
Tymczasem w klinice pojawia się słynny rajdowiec. Od razu wpada w oko Anicie. Rajdowiec proponuje jej nawet przejażdżkę swoim sportowym samochodem. Igor jest zazdrosny o recepcjonistkę.
Tymczasem Janek wynajmuje mieszkanie. Ma cichą nadzieje, że już niedługo zamieszka w nim z Julią…
Monika podsłuchuje telefoniczną rozmowę Julii z Jankiem. Dzięki temu dowiaduje się, że dziewczyna umówiła się z Janickim w jej ulubionej restauracji. Kosmetyczka jest wściekła. Bożena radzi jej, że jedyną metodą na zatrzymanie Janka jest powiedzenie mu, że Monika jest z nim w ciąży. Ta jednak nie jest przekonana do tego pomysłu…
Maciek spotyka się z Agnieszką. Chce żeby przyznała się do wszystkiego przed Tadeuszem i Hanną. W zamian gwarantuje jej, że nie pozwą ja do sądu.
Julia szykuje się na spotkanie z Jankiem. Jest cała w emocjach. Wychodząc z Fado spotyka Sławka, który chce z nią porozmawiać. Ta jednak nie ma dla niego czasu.
Janek czeka w restauracji na Julię. Wtem w lokalu pojawia się Monika. I wyznaje Jankowi, że jest z nim w ciąży! W tym samym czasie do restauracji wchodzi Julia…


  

Julia - Odcinek 143

 
Julia podchodzi do stolika przy którym jest Janek z Moniką. Dziewczyna zauważa, że coś się stało. Monika bez wahania wyznaje, że jest w ciąży z Jankiem!
Julia natychmiast idzie do wyjścia. Janek próbuje ją zatrzymać wyznaniem miłości. Dziewczyna jednak odchodzi zdruzgotana…
Maciek widząc załamaną przyjaciółkę zabiera ją do swojego mieszkania. Podczas rozmowy Julia wyznaje Maćkowi, że od dawna kocha jego brata. Młody Janicki jest w szoku! Tymczasem Janek bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Julii. Kiedy dowiaduje się, że ukochana jest u Maćka przychodzi do niej i prosi ją aby byli razem mimo wszystko! I najważniejsze – wyznaje jej miłość!
Monika zamartwia się, że jej plan nie zadziałał. Bożena uspokaja ją, że musi trochę poczekać i Janek w końcu do niej przyjdzie.
Tadeusz uważa, że powinien wytoczyć Agnieszce (Laura Breszka) proces. Hanna próbuje go przekonać, że szum wokół całej sprawy może tylko zaszkodzić Jankowi i klinice.

  

Julia - Odcinek 144

Julia nie chce być z Jankiem, gdyż będzie on ojcem dziecka Moniki! Nie chce budować swojego szczęścia na nieszczęściu dziecka. Nie wierzy, że może im się udać – mimo wszystko…
Julia wraca do Fado. Kasia widząc w jakim dziewczyna jest stanie, zabiera ją na piknik. Julia wyznaje Kasi, że kocha Janka, ale wie, że nie mogą być razem.
Tymczasem Janek przychodzi do Fado i zostawia kwiaty dla Julki. Mężczyzna nie poddaje się i walczy o ukochaną.
Monika podstępem próbuje zdobyć nowy adres Janka.
Maciek radzi Julii, aby walczyła o miłość! Ona jednak robi wszystko, aby uniknąć spotkania z Jankiem.
Wieczorem Monika niespodziewanie zjawia się w wynajętym przez Janka mieszkaniu… Janicki oświadcza jej, że weźmie odpowiedzialność za ich dziecko, ale nie ma zamiaru do niej wrócić! 
 
źródło: itvn.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytaj także:

Czytaj także:

Obserwatorzy