Strony, które czytam:

czwartek, 11 października 2012

Julia - Odcinek 157, 158, 159  Julia - Odcinek 157

 Julia bardzo przeżywa egzamin na ASP. Nie pomaga jej fakt, że pokłóciła się z Jankiem. Kasia stara się jej przemówić do rozsądku i uzmysłowić, że najważniejszy teraz jest egzamin! Sławek dzwoni do Julii i oferuje, że przyjedzie po nią do kliniki i odwiezie ją na egzamin. Dziewczyna przystaje na tę propozycję.

Malicki próbuje również w inny sposób uszczęśliwić Julię. Prosi Maćka, aby pomógł mu zorganizować imprezę urodzinową dla Natalki. Chłopak chce, żeby wszystko było utrzymane w tajemnicy przed Julią.

Z kolei Janek przyznaje się Igorowi, że jest zazdrosny o ukochaną. Jednocześnie martwi się też o to żeby Sławek jej nie skrzywdził.

Monika próbuje wymóc na Bożenie, aby zrobiła coś, żeby „załatwić” Darka! Może zaszantażować go, że odwoła zeznania?

Janek, wychodząc z kliniki, zauważa Sławka, który przyjechał po Julię. Ostro reaguje na jego widok. Między nimi dochodzi do awantury. Zauważa to Julia, która wybiega z kliniki i próbuje ich uspokoić. Cała ta sytuacja kompletnie ją rozbija…

Tymczasem Maciek z Kamilem są już na ASP. Właśnie przypada kolej Julii, ale jej nadal nie ma. Maciek próbuje ratować sytuację. Ostatecznie Julia przychodzi na egzamin, ale… nie jest w stanie go ukończyć!

  

Julia - Odcinek 158

Julia przyznaje się przyjaciołom, że zawaliła egzamin! Maciek próbuje ratować sytuację, ale dziewczyna odchodzi zrezygnowana. Przed uczelnią wpada na Janka. Ma do niego pretensje, że to przez niego zawaliła tak ważną dla niej sprawę. Maciek również daje bratu reprymendę.

Tymczasem do Moniki dzwoni Darek z informacją, że czeka przed jej mieszkaniem. W tym samym czasie jedzie do niej Janek. Okazuje się, że Darek celowo zwabił Janickiego, aby udowodnić Monice, że w każdej chwili może wyjawić Jankowi jej wielką tajemnicę…

Janiccy spotykają się z Jankiem i Maćkiem, i radzą co zrobić ze Sławkiem. Tadeusz chce się przygotować na ewentualne roszczenia. Maciek próbuje wszystkich uspokoić, ale to tylko pogarsza sytuację.

Julia dochodzi do wniosku, że musi jak najszybciej zmienić pracę!


 


  

Julia - Odcinek 159

Janek podejrzewa, że Julia kocha Sławka i dlatego nie chce być z nim… Decyduje się zapytać ją o to wprost. Dziewczyna sugeruje, że jego przypuszczenia są uzasadnione… Później ma jednak wyrzuty sumienia, że wprowadziła go w błąd. Janek bardzo to przeżywa.

Maciek ze Sławkiem szykują się do wyjazdu do Lubawic.

Tymczasem Monika z Bożeną kolejny raz udają się do Darka, aby się z nim dogadać.

Julia z przyjaciółmi przyjeżdża do Lubawic. Natalka jest zachwycona niespodzianką, którą przygotowali dla niej Sławek i Maciek.

Monika z Jankiem odwiedzają Janickich. Kobieta proponuje im założenie funduszu dla dziecka. W ten sposób chce zdobyć pieniądze dla Darka. Tadeusz nie jest zachwycony tym pomysłem. Uważa, że Monika chce tylko wyciągnąć od nich pieniądze.

W Lubawicach trwa kinderbal. Nagle Maciek orientuje się, że zapomniał tortu. Dzwoni więc do Janka i prosi go o przywiezienie prezentu. Starszy Janicki początkowo chce wysłać tort taksówką, bo wie że sytuacja jest niezręczna, ale Monika namawia go, że powinien dostarczyć tort osobiście. Kobieta chce mu towarzyszyć…

Maciek widząc Monikę, ma pretensje do Janka jak mógł ją ze sobą zabrać. Ta z kolei upiera się, żeby złożyć Natalce życzenia i wręczyć tort. Maciek nie chce na to pozwolić! W wyniku szarpaniny Maćka i Moniki tort ląduje rozkwaszony na trawie…

źródło: tvn.pl
 

1 komentarz:

Czytaj także:

Czytaj także:

Obserwatorzy