Strony, które czytam:

środa, 17 października 2012

Julia - Odcinek 160, 161, 162

Julia - Odcinek 160
Julii jest bardzo przykro, że niespodzianka z tortem nie udała się. Mama pociesza ją, że mimo to Natalka jest szczęśliwa i zadowolona z urodzin. Julię dodatkowo dobija fakt, że okłamała Janka – mówiąc mu o tym, iż ją i Sławka łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. W chwili słabości opowiada o tej rozmowie Maćkowi, wyznając całą prawdę i prosząc jednocześnie, żeby nie mówił nic Jankowi.

Już w klinice Julia prosi na słówko Monikę – chce, żeby ta dała jej w końcu święty spokój!

Z kolei Janek wypytuje Monikę jak się czuje i o co chodzi z tą przenoszoną ciążą o której mówił Igor. Janek proponuje, że pojedzie z nią do lekarza. Monika jest przerażona, gdyż jej kłamstwo może wyjść na jaw…

Sławek udaje się do Tadeusza. Chce mu wyjaśnić swoje postępowanie. Tadeusz jednak wydaje się być nieugięty. Sławek jest podłamany tą sytuacją. Pocieszenie znajduje u Julii. I to na oczach Janka… Janicki jest załamany! Teraz już ma pewność, że Julia i Sławek są parą. Uważa, że w tej sytuacji już nic nie może zrobić. Dlatego wysyła Julii smsa, że życzy jej szczęścia ze Sławkiem…


  

-->
Julia - Odcinek 161

 
Julia jest zdecydowana - chce rzucić pracę w klinice!

Darek domaga się od Moniki zwrotu pieniędzy. Pokazując się przed kliniką wpada na zdziwionych Tadeusza i Anitę. Janicki nie rozpoznaje Darka w pierwszej chwili, ale Anita już tak…

Maciek przychodzi do „Fado” aby porozmawiać z Estebanem i spotkać się ze Sławkiem. Chcą omówić przyszłość „Imprezki”. Tymczasem Pola zamyka przed Sławkiem restaurację. Dziewczyna chce aby chłopak zniknął z życia Julii raz na zawsze!

Tadeusz wypytuje Monikę o Darka, nie może zrozumieć czemu złodziej jest na wolności.

Julia przychodzi do Tadeusza zdecydowana, aby złożyć wymówienie. Janek dostrzega je na biurku ojca i próbuje przekonać Julię, żeby została w klinice dopóki nie znajdzie nowej pracy. Bożena słyszy ich rozmowę i natychmiast o wszystkim mówi Monice.

Tadeusz dowiaduje się, że Bożena dała Darkowi alibi i dlatego chłopak jest na wolności. Janicki postanawia wyjaśnić sprawę z Moniką. Podczas kłótni Monika spada ze schodów! Przebiegła kosmetyczka widzi w tym zdarzeniu szansę na rozwiązanie wszystkich problemów… Czyżby chciała obarczyć Tadeusza odpowiedzialnością za poronienie?

  

-->
Julia - Odcinek 162

Anita i Konstancja zachwycają się nowym sprzętem do zabiegów kosmetycznych. Podekscytowane czekają na Monikę, która nie pojawia się w pracy… Natomiast zjawia się Maciek, który mówi Jankowi o wypadku Moniki. Ten zaniepokojony wypytuje Julię o szczegóły wydarzenia. Następnie rozmawia o nim z ojcem i ponownie próbuje skontaktować się z Moniką!

Bożena uświadamia Darkowi, że nie dostanie od nich pieniędzy i nie będzie mógł dalej szantażować Moniki.

Janek rozmawia z matką o awanturze przed kliniką. W tym samym momencie w jego mieszkaniu pojawia się zapłakana Monika. I wyznaje, że poroniła…

Z kolei Tadeusz przychodzi do warsztatu, żeby porozmawiać z Nogajem o Bożenie i Monice. Od pijanego chłopaka dowiaduje się, że kosmetyczka oszukuje rodzinę Janickich!
 
źródło: itvn.pl

1 komentarz:

Czytaj także:

Czytaj także:

Obserwatorzy