Strony, które czytam:

wtorek, 23 października 2012

Julia - Odcinek 163, 164, 165

Julia - Odcinek 163
Janek wraz z matką opiekują się „cierpiącą” Moniką. Jednocześnie Tadeusz próbuje przekazać Hannie informacje jakie zdobył od Darka.

W klinice pojawia się Bożena, która opowiada wszystkim o tragedii jaką spotkała Monikę. W tym samym czasie Tadeusz wspólnie z Igorem analizują ciążę i wypadek Moniki. Janicki decyduje się na poważną rozmowę z niedoszłą synową.

Janek przyjeżdża do kliniki, gdzie wszyscy okazują mu współczucie. Nawet Julia oferuje swoje wsparcie…

Tymczasem Tadeusz próbuje wyciągnąć od Moniki prawdę. Żąda aby zrobiła badania i tym samym udowodniła, że była w ciąży. Monika szantażuje Tadeusza, że powie Hannie o ich romansie. Tadeusz jest zdeterminowany. Twierdzi, że nie zależy mu na tym i może zadzwonić do Hanny w każdej chwili!

Monika i Bożena są bardzo zaskoczone reakcją Tadeusza…


  

-->
Julia - Odcinek 164

 
Janek nadal opiekuje się Moniką. Ona z kolei obmyśla plan, jak pozbyć się dociekliwego Tadeusza! W końcu postanawia opowiedzieć Jankowi o krzywdzących podejrzeniach jego ojca. Wyznaje mu również, że boi się Tadeusza!

Kasia dziwnie się zachowuje. Jest rozdrażniona i z trudem panuje nad własnymi emocjami.

Igor, zdopingowany rozmową z Tadeuszem, namawia Maćka na kolejne śledztwo.

Tadeusz po raz kolejny przychodzi do Darka i wypytuje go o szczegóły jego znajomości z Moniką.

Tymczasem Maciek zjawia się u Moniki i podstępem zdobywa zdjęcie USG.

Sławek próbuje namówić Julię, aby wzięła udział w konkursie na komiks i wysłała swoją opowieść o „Księżniczce Julicie”. Dziewczyna uważa, że komiks nie jest wystarczająco dobry. Po chwili zastanowienia wyrzuca go do śmieci, ale Sławek wyjmuje go z kosza…
  

-->
Julia - Odcinek 165

Sławek chciałby wysłać komiks Julii na konkurs. Ma jednak pewne wątpliwości, bo Julia nie wyraziła na to zgody. Maciek przekonuje go, że przecież robi to dla jej dobra!

Mama Julii i Natalka przyjeżdżają do Krakowa. Dziewczyna bardzo się cieszy, bo w końcu ma okazję szczerze porozmawiać z mamą o Janku.

Tymczasem Bożena podejrzewa, że Tadeusz wyznał Hannie, że miał romans, ale na pewno nie powiedział z kim…

Janek dowiaduje się, że Igor i Maciek znów próbują udowodnić oszustwo Moniki. Janicki jest wściekły! Robi też wyrzuty ojcu i obwinia go o poronienie Moniki.

Bożena przypadkiem spotyka na ulicy Darka. Jest rozhisteryzowana. Obwinia go o problemy Moniki.
 
źródło: itvn.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytaj także:

Czytaj także:

Obserwatorzy