Strony, które czytam:

wtorek, 23 października 2012

Julia - Odcinek 166, 167, 168

Julia - Odcinek 166
Igor zdaję Tadeuszowi raport ze śledztwa, które prowadzi z Maćkiem. Sławek pomaga mamie Julii. Kobieta jest mu bardzo wdzięczna. Wybacza mu to, że ją okłamał.

Janek przychodzi do Maćka. Próbuje go podpytać co jest między Julią a Sławkiem. Maciek trzyma jednak język za zębami.

Tymczasem Julia spotyka się z biznesmenem Wiłczykiem (Paweł Kleszcz), który proponuje jej prace. Julia jest bardzo zaskoczona. Dowiaduje się również, że to Janek ją polecił.

Bożena udaje się z wizytą do Tadeusza. Próbuje namówić go na zwierzenia. Tadeusz natomiast chce dowiedzieć się od Bożeny prawdy o poronieniu Moniki.

Julia dzwoni do Janka i dziękuje mu za pomoc w znalezieniu pracy. Ukochany prosi ją o spotkanie. Bożena słyszy rozmowę Janka i Julii. Mówi o wszystkim Monice, która dzwoni do Janickiego i podstępem próbuje go przekonać, żeby do niej przyjechał.

Janek spotyka przed mieszkaniem Moniki pijanego Darka. Zaczynają się szarpać. W wyniku tej szarpaniny Janek upada i traci przytomność…


  

-->
Julia - Odcinek 167

 Julia czeka na Janka w Fado. Kasia widząc zamyśloną kuzynkę, wścieka się, że kolejny raz Janek ją wystawił! Obie nie mają pojęcia co takiego dzieje się w tej chwili z Janickim. Pogotowie zabiera go nieprzytomnego do szpitala. Monika jedzie razem z nim! Bożena daje Darkowi reprymendę. Dowiaduje się przy okazji, że Darek wykrzyczał Jankowi prawdę o Monice. Nie ma jednak pewności czy Janek zdążył to usłyszeć…

Janicki doznał lekkiego obrzęku mózgu i przez kilka dni pozostanie w śpiączce farmakologicznej. Monika podaje się za jego narzeczoną. Postanawia czuwać przy jego łóżku, aż się obudzi… Hanna z Tadeuszem pojawiają się w szpitalu. Tadeusz nie kryje niechęci do Moniki. Żona próbuje go uspokoić. Monika, korzystając z okazji, informuje wszystkich, że wróciła do Janka!

Tymczasem Kasia nadal narzeka na samopoczucie. Najbliżsi zaczynają się o nią martwić. Chcą namówić ją, aby zrobiła badania.

Julia przyjmuje pracę w firmie Wiłczyka. Niedługo po tym dowiaduje się, że Janek jest w szpitalu. Chce do niego jechać, ale Maciek mówi jej, że jest tam Monika…

Julia bardzo martwi się o ukochanego. Boi się jednak konfrontacji z Moniką, która czuwa przy łóżku Janka. Maciek zabiera ją jednak do szpitala i podstępem odsuwa Monikę od Janka, dzięki czemu Julia choć przez chwilę może pobyć z ukochanym. Kiedy nieśmiało go całuje, do sali wchodzi Monika…
  

-->
Julia - Odcinek 168

Julia nie może się pogodzić z tym, że Janek wrócił do Moniki.

Bożena z córką zastanawiają się czy Janek, po przebudzeniu, będzie pamiętał o tym co powiedział mu Darek o udawanej ciąży Moniki.

W szpitalu pojawiają się Janiccy. Między Tadeuszem a Moniką nadal jest napięta atmosfera. Hanna natomiast stara się pocieszyć Millerównę. Wymusza nawet na Tadeuszu, aby przeprosił Monikę.

Sławek również martwi się o Janka, jednak ze względu na Tadeusza nie odwiedza brata w szpitalu.

Tymczasem u Baranów wybucha pożar. Jak się okazuje, Kasia przez nieuwagę zostawiła włączone żelazko. W tej sytuacji Julia musi przenocować poza Fado. Maciek proponuje jej puste mieszkanie Malickiego.

Tymczasem Sławek niespodziewanie wraca do domu. Jest zdziwiony widząc w nim Julię. Sławek chce iść spać do Maćka, ale Julia zatrzymuje go mówiąc mu, że to przecież jego mieszkanie. Obydwoje rozmawiają przy winie.

Sławek zbliża się do Julii i chce ją pocałować…  
źródło: itvn.pl

1 komentarz:

Czytaj także:

Czytaj także:

Obserwatorzy